Gryfiński Dom Kultury www.bip.gov.pl
 
Jesteś w: O Serwisie » Najczęściej odwiedzane strony
MENU
STATYSTYKA DOSTĘPU:
Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona Główna358641287
2ROK 201215109500
3ROK 201314421470
4ROK 20119471579
5ROK 20148969238
6ROK 201182871229
7ROK 20157348133
8ROK 20127237975
9Oferty pracy5260686
10ROK 2017525290
11Zamówienia publiczne4726507
12Dane publiczne4477636
13Oświadczenia majątkowe44581216
14Zarządzenia Dyrektora4289574
15Organizacja działania3956585
16ROK 20133458641
17Jednostki organizacyjne3414595
18Informacje finansowe2887648
19Najczęściej odwiedzane strony2628976
20Aktualności2615644
21Wniosek o udostępnienie informacji publicznej2522582
22O Serwisie2428618
23Redakcja2351583
24Mapa serwisu2327543
25Kontakt2012394
26Dyrekcja i kierownictwo1947390
27Świetlica wiejska w Borzymiu1820470
28Statut1618389
29Schemat organizacyjny1616330
30Informacja o działalności1492373
31Regulamin organizacyjny1462372
32Świetlica wiejska w Daleszewie1451368
33ROK 2016143378
34Świetlica wiejska w Bartkowie1267348
35Numer konta1160383
36Świetlica wiejska w Nowym Czarnowie1121355
37Świetlica wiejska w Czepinie1070423
38Obsługa techniczna1051410
39Świetlica wiejska w Wełtyniu1011376
40Świetlica wiejska w Krajniku1004406
41Świetlica wiejska w Krzypnicy1000431
42Świetlica wiejska w Sobieradzu989355
43Świetlica wiejska w Dołgie987379
44Świetlica wiejska w Starych Brynkach966355
45Świetlica wiejska w Sobiemyślu960370
46Świetlica wiejska w Chwarstnicy937381
47Świetlica wiejska w Mielenku892359
48Centrum Informacji Turystycznej874286
49Świetlica wiejska w Drzeninie871400
50Kino Gryf848282
©2009 Urząd Miasta i Gminy w Gryfinie
Powered by ICOR