Gryfiński Dom Kultury www.bip.gov.pl
 
Jesteś w: O Serwisie » Najczęściej odwiedzane strony
MENU
STATYSTYKA DOSTĘPU:
Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona Główna349841265
2ROK 201215094498
3ROK 201314387462
4ROK 20119452573
5ROK 20148771233
6ROK 201182281223
7ROK 20157329130
8ROK 20127167969
9Oferty pracy5179678
10Zamówienia publiczne4640500
11Oświadczenia majątkowe44001206
12ROK 2017438883
13Dane publiczne4379623
14Zarządzenia Dyrektora4233563
15Organizacja działania3894580
16ROK 20133412632
17Jednostki organizacyjne3366592
18Informacje finansowe2816633
19Najczęściej odwiedzane strony2588972
20Aktualności2540637
21Wniosek o udostępnienie informacji publicznej2486576
22O Serwisie2395614
23Redakcja2319578
24Mapa serwisu2297540
25Kontakt1954391
26Dyrekcja i kierownictwo1926383
27Świetlica wiejska w Borzymiu1783466
28Statut1598382
29Schemat organizacyjny1595322
30Informacja o działalności1469370
31Regulamin organizacyjny1446364
32Świetlica wiejska w Daleszewie1442366
33ROK 2016141776
34Świetlica wiejska w Bartkowie1239346
35Numer konta1138380
36Świetlica wiejska w Nowym Czarnowie1104353
37Świetlica wiejska w Czepinie1057419
38Obsługa techniczna1032407
39Świetlica wiejska w Krajniku985402
40Świetlica wiejska w Wełtyniu983374
41Świetlica wiejska w Krzypnicy978425
42Świetlica wiejska w Sobieradzu977352
43Świetlica wiejska w Dołgie974374
44Świetlica wiejska w Sobiemyślu948366
45Świetlica wiejska w Starych Brynkach938353
46Świetlica wiejska w Chwarstnicy927379
47Świetlica wiejska w Mielenku876355
48Świetlica wiejska w Drzeninie861393
49Centrum Informacji Turystycznej843280
50Kino Gryf806280
©2009 Urząd Miasta i Gminy w Gryfinie
Powered by ICOR