Gryfiński Dom Kultury www.bip.gov.pl
 
Jesteś w: O Serwisie » Najczęściej odwiedzane strony
MENU
STATYSTYKA DOSTĘPU:
Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona Główna333971237
2ROK 201215079484
3ROK 201314364439
4ROK 20119430560
5ROK 20148512218
6ROK 201181351204
7ROK 20157306117
8ROK 20127028953
9Oferty pracy5093660
10Zamówienia publiczne4505483
11Oświadczenia majątkowe43431186
12Dane publiczne4268606
13Zarządzenia Dyrektora4185549
14Organizacja działania3827564
15ROK 20133355618
16Jednostki organizacyjne3311577
17ROK 2017310467
18Informacje finansowe2761618
19Najczęściej odwiedzane strony2548957
20Aktualności2460621
21Wniosek o udostępnienie informacji publicznej2439562
22O Serwisie2363600
23Redakcja2280562
24Mapa serwisu2262526
25Kontakt1884377
26Dyrekcja i kierownictwo1878368
27Świetlica wiejska w Borzymiu1759453
28Statut1568372
29Schemat organizacyjny1565311
30Informacja o działalności1426354
31Świetlica wiejska w Daleszewie1423355
32Regulamin organizacyjny1420353
33ROK 2016139763
34Świetlica wiejska w Bartkowie1209333
35Numer konta1101368
36Świetlica wiejska w Nowym Czarnowie1089341
37Świetlica wiejska w Czepinie1042404
38Obsługa techniczna1013397
39Świetlica wiejska w Krajniku964389
40Świetlica wiejska w Sobieradzu959341
41Świetlica wiejska w Krzypnicy957409
42Świetlica wiejska w Dołgie956362
43Świetlica wiejska w Wełtyniu945362
44Świetlica wiejska w Sobiemyślu934352
45Świetlica wiejska w Starych Brynkach919342
46Świetlica wiejska w Chwarstnicy907366
47Świetlica wiejska w Mielenku860342
48Świetlica wiejska w Drzeninie842379
49Centrum Informacji Turystycznej793258
50Kino Gryf776265
©2009 Urząd Miasta i Gminy w Gryfinie
Powered by ICOR