Gryfiński Dom Kultury www.bip.gov.pl
 
Jesteś w: O Serwisie » Najczęściej odwiedzane strony
MENU
STATYSTYKA DOSTĘPU:
Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona Główna370931321
2ROK 201215133508
3ROK 201314463478
4ROK 20119489586
5ROK 20149253241
6ROK 201183551237
7ROK 20157361137
8ROK 20127341989
9ROK 20176440109
10Oferty pracy5361696
11Zamówienia publiczne5002515
12Dane publiczne4628664
13Oświadczenia majątkowe45341227
14Zarządzenia Dyrektora4388579
15Organizacja działania4059592
16ROK 20133519646
17Jednostki organizacyjne3479601
18Informacje finansowe2982657
19Aktualności2695651
20Najczęściej odwiedzane strony2690987
21Wniosek o udostępnienie informacji publicznej2572588
22O Serwisie2490632
23Redakcja2405592
24Mapa serwisu2372551
25Kontakt2094400
26Dyrekcja i kierownictwo1976395
27Świetlica wiejska w Borzymiu1850477
28Schemat organizacyjny1641336
29Statut1641392
30Informacja o działalności1529378
31Regulamin organizacyjny1483376
32Świetlica wiejska w Daleszewie1467373
33ROK 2016144681
34Świetlica wiejska w Bartkowie1304352
35Numer konta1196387
36Świetlica wiejska w Nowym Czarnowie1138361
37Obsługa techniczna1093416
38Świetlica wiejska w Czepinie1085432
39Świetlica wiejska w Wełtyniu1041380
40Świetlica wiejska w Krzypnicy1014435
41Świetlica wiejska w Krajniku1014410
42Świetlica wiejska w Sobieradzu1011359
43Świetlica wiejska w Dołgie1000383
44Świetlica wiejska w Starych Brynkach994360
45Ogłoszenia976102
46Świetlica wiejska w Sobiemyślu970373
47Świetlica wiejska w Chwarstnicy949385
48Centrum Informacji Turystycznej918291
49Świetlica wiejska w Mielenku903362
50Świetlica wiejska w Drzeninie883404
©2009 Urząd Miasta i Gminy w Gryfinie
Powered by ICOR