Gryfiński Dom Kultury www.bip.gov.pl
 
Jesteś w: O Serwisie » Najczęściej odwiedzane strony
MENU
STATYSTYKA DOSTĘPU:
Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona Główna377321339
2ROK 201215158513
3ROK 201314492487
4ROK 20119509592
5ROK 20149419245
6ROK 201183931242
7ROK 20127378996
8ROK 20157377141
9ROK 20176841117
10Zamówienia publiczne5586522
11Oferty pracy5421708
12Dane publiczne4698679
13Oświadczenia majątkowe45681234
14Zarządzenia Dyrektora4437584
15Organizacja działania4112599
16ROK 20133560650
17Jednostki organizacyjne3518609
18Informacje finansowe3034666
19Aktualności2736657
20Najczęściej odwiedzane strony2722993
21Wniosek o udostępnienie informacji publicznej2609595
22O Serwisie2520639
23Redakcja2433598
24Mapa serwisu2400555
25Kontakt2149405
26Dyrekcja i kierownictwo2008399
27Świetlica wiejska w Borzymiu1881484
28Statut1659395
29Schemat organizacyjny1656340
30Informacja o działalności1564383
31Ogłoszenia1546108
32Regulamin organizacyjny1501381
33Świetlica wiejska w Daleszewie1481381
34ROK 2016147085
35Świetlica wiejska w Bartkowie1332359
36Numer konta1224391
37Świetlica wiejska w Nowym Czarnowie1155369
38Obsługa techniczna1112423
39Świetlica wiejska w Czepinie1099440
40Świetlica wiejska w Wełtyniu1063385
41Świetlica wiejska w Sobieradzu1026363
42Świetlica wiejska w Krajniku1025416
43Świetlica wiejska w Krzypnicy1022442
44Świetlica wiejska w Starych Brynkach1019364
45Świetlica wiejska w Dołgie1012389
46Świetlica wiejska w Sobiemyślu986381
47Świetlica wiejska w Chwarstnicy961393
48Centrum Informacji Turystycznej946300
49Świetlica wiejska w Mielenku915367
50Kino Gryf904293
©2009 Urząd Miasta i Gminy w Gryfinie
Powered by ICOR